ID članka : 00351741 / Poslednja izmena : 03.04.2025.Odštampaj

Napomena prilikom povezivanja opcionih zvučnika ili niskotonca

    Kada pratite uputstva iz priručnika vašeg proizvoda za povezivanje opcionih zvučnika ili niskotonca, imajte na umu sledeće.

    HT-A3000, HT-A5000, HT-A7000

    Opcioni zvučnik“ pomenut u vodičima za pomoć, uputstvima za rukovanje i vodičima za pokretanje ovih soundbar modela odnosi se na modele SA-SW3, SA-SW5, SA-RS3S i SA-RS5.
    Ako koristite druge opcione zvučnike, pregledajte njihove odgovarajuće vodiče za pomoć da biste pronašli konkretna uputstva o tome kako da povežete svoj HT-A3000, HT-A5000 ili HT-A7000 soundbar.

    HT-A9

    Opcioni niskotonac“ pomenut u vodiču za pomoć, uputstvima za rukovanje i vodiču za pokretanje ovog sistema kućnog bioskopa odnosi se na modele SA-SW3 i SA-SW5.
    Ako koristite druge opcione zvučnike, pregledajte njihove odgovarajuće vodiče za pomoć da biste pronašli konkretna uputstva o tome kako da povežete svoj HT-A9 sistem.

    TA-AN1000, STR-AN1000, STR-AZ1000ES, STR-AZ3000ES, STR-AZ5000ES, STR-AZ7000ES

    Opcioni niskotonac ili zadnji zvučnici“ pomenuti u vodičima za pomoć, uputstvima za rukovanje i vodičima za pokretanje ovih AV risivera odnose se na modele SA-SW3, SA-SW5, SA-RS3S i SA-RS5.
    Ako koristite druge opcione zvučnike, pregledajte njihove odgovarajuće vodiče za pomoć da biste pronašli konkretna uputstva o tome kako da povežete svoj AV risiver.