Model o kojem je reč

Ove informacije važe za sledeće modele:

  • INZONE H7 / WH-G700
  • INZONE H9 / WH-G900N

VAŽNO: Ova datoteka namenjena je za korišćenje samo sa određenim modelima. Ne prodaju se svi modeli u svim zemljama/regionima.

O ovoj stavci za preuzimanje

Prednosti i poboljšanja

  • Poboljšanje kvaliteta glasovnih komandi koje se šalju drugoj strani

Sistemski zahtevi

  • Windows računar (Windows 10 ili noviji)
  • Aktivna internet veza
  • Mora biti instalirana najnovija verzija aplikacije INZONE Hub
  • Slušalice moraju biti povezane sa računarom

Informacije o datoteci

Naziv datoteke

  • Ažuriranje firmvera na verziju 01.002.005 za INZONE H9/H7

Verzija datoteke

  • Verzija 01.002.005

Veličina datoteke

  • 1.46 MB (1 533 669 bajt(ov)a)

Datum objavljivanja

  • 13-10-2022

Priprema

Provera verzije firmvera

Verziju firmvera možete da proverite na sledeći način.

  1. Pokrenite aplikaciju INZONE Hub.
  2. Povežite slušalice sa aplikacijom INZONE Hub.
  3. Kliknite na Device Settings (Postavke uređaja).

    Napomena: Na ekranu će se prikazati onaj uređaj koji je povezan.
  4. Proverite verziju firmvera.

Važna napomena

  • Kada ažuriranje počne, nemojte raditi ništa od sledećeg dok se ažuriranje ne završi. U suprotnom, možda nećete moći da koristite uređaj.
    • Isključivati USB primopredajnik iz računara
    • Isključivati napajanje slušalica sa mikrofonom
    • Resetovati hardver slušalica sa mikrofonom
    • Zatvarati aplikaciju INZONE Hub
    • Isključivati računar
  • Nemojte da obavljate ažuriranje na mestima na kojima je Wi-Fi signal nestabilan, na primer na mestima na kojima je Wi-Fi signal opterećen, niti u blizini mikrotalasne pećnice, bežičnog telefona i drugih uređaja koji koriste radio-talase frekventnog opsega od 2,4 GHz.
  • Baterija slušalica sa mikrofonom mora biti napunjena do najmanje 50% kapaciteta, odnosno slušalice moraju biti povezane na izvor napajanja. Ako su slušalice sa mikrofonom povezane sa laptop računarom, taj računar mora biti povezan na izvor napajanja dok obavljate ažuriranje.
  • Računar ne sme da pređe u režim mirovanja ili režim Hibernation (Hibernacija) tokom ažuriranja.

Pre nadogradnje

  • Firmver ne može da se vrati na stariju verziju nakon ažuriranja.
  • Postupak ažuriranja traje približno 30 minuta. Veličina datoteke je oko 1.46 MB.
  • Slušalice sa mikrofonom ne mogu da se koriste dok traje ažuriranje.
  • Ako je povezan kabl za napajanje, nemojte ga isključivati dok se postupak ne završi.

Preuzimanje i instaliranje

Da biste ažurirali ove slušalice, pratite uputstvo u nastavku:

  1. Preuzmite podatke sa servera na računar.
  2. Prenesite podatke sa računara na slušalice i USB primopredajnik.
  3. Obavite ažuriranje sa slušalicama i USB primopredajnikom.

1. korak: Instalirajte ažuriranje

  1. Uključite USB primopredajnik u računar, uključite napajanje slušalica sa mikrofonom i povežite ih sa računarom.
  2. Pokrenite aplikaciju INZONE Hub.
    Napomene:
    • Ako prvi put pokrećete aplikaciju INZONE Hub, prikazaće se ekran sa potvrdom Privacy Policy (Pravila privatnosti) i ekran Privacy Settings (Postavke privatnosti).
    • Ako ste aplikaciju INZONE Hub otvorili pre aktiviranja slušalica sa mikrofonom, kliknite desnim tasterom na ikonu aplikacije na traci zadataka, izaberite Quit (Zatvori) da biste zatvorili aplikaciju, a zatim je ponovo pokrenite.
    • Ako instalirana aplikacija INZONE Hub nije ažurirana, pojaviće se crveni kružić na zupčaniku u donjem levom uglu. Kliknite na ikonu zupčanika da biste otvorili ekran sa postavkama pa kliknite na Update (Ažuriraj) da biste ažurirali aplikaciju INZONE Hub.
  3. Ako je ažuriranje dostupno, crveni kružić će se pojaviti na ekranu Device settings (Postavke uređaja).
  4. Na ekranu System Software Information (Informacije o sistemskom softveru) izaberite opciju Device Settings (Postavke uređaja), a zatim pritisnite dugme Update (Ažuriraj).
  5. Pojaviće se ekran sa potvrdom za obavljanje ažuriranja. Nakon što proverite detalje o ažuriranju, kliknite na dugme Update Now (Ažuriraj sada) da biste započeli ažuriranje. Kada ažuriranje počne, slušalice sa mikrofonom neće biti dostupne dok se ažuriranje ne završi.
  6. Kada ažuriranje počne, pojaviće se ekran System Software Update (Ažuriranje sistemskog softvera). Sačekajte da se ažuriranje završi. Ažuriranje sistemskog softvera traje oko 30 minuta.
  7. Kad se završi ažuriranje softvera, pritisnite OK (U redu).
  8. Proverite verziju softvera prateći postupak Check the firmware version (Provera verzije firmvera) u ovom dokumentu. Ako su obe verzije, VERSION (Headset) (Verzija (Slušalice sa mikrofonom)) i VERSION (Verzija (USB primopredajnik)), prikazane kao verzija 01.002.005, ažuriranje je uspešno obavljeno.

2. korak: Proverite da li je ažuriranje bilo uspešno

Posle ažuriranja proverite da li je nova verzija uspešno instalirana prateći korake opisane u odeljku Provera verzije firmvera. Ako je prikazana verzija firmvera 01.002.005, nadogradnja je bila uspešna.

Pitanja i odgovori

Pojavljuje se poruka o grešci prilikom ažuriranja.

  • Primer poruke o grešci
    Ažuriranje nije uspelo. Proverite vezu i pokušajte ponovo.
    1. Pritisnite dugme OK (U redu) na ekranu sa porukom o grešci.
    2. U aplikaciji INZONE Hub će se prikazati poruka The update is not complete (Ažuriranje nije završeno) – pritisnite dugme Update (Ažuriraj) da biste ponovili postupak ažuriranja.